Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përplaset makina e Bankersit, aksidentohet rëndë një femër

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Marinzë-Sheqishtë në Bashkinë Patos.

Policia bën me dije se si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, një femër ka mbetur e aksidentuar rëndë.

loading...

Rekomandojme

Mjetet që perplasen Tip renno me një makinë tojota të Bankersit. Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërsa nuk dihet identiteti i gruas që ka mbetur e plagosur rëndë.

Shkak dyshohet vetëm shpejtësia e automjeteve dhe humbje e kontrollit të drejtueses së makinës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet