Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manastirliu pranon lajmin per infektimin e mjekut vetëm pasi u publikua në media

Ministja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar në lidhje me infektimin e mjekut Dhimitër Kraja.

Pas publikimit të lajmit në media, ka ardhur reagimi i drejtueses së dikasterit të shëndetësisë e cila thekson se doktori eshte ne gjendje shendetesore te qendrueshme.

loading...

Rekomandojme

Reagimi i Manastirliut:
Pesha e viteve nuk e pengoi Prof. Dhimitër Krajën për t’u rikthyer në spitalin infektiv, aty ku ka kaluar 48 vite të jetës së tij, për t’i dhënë një dorë stafit të palodhur të këtij spitali në këto ditë të vështira!

I rrallë e modest si pakkush, Dr. Luli, siç e thërrasin të gjithë, po përballet vetë në këto momente, me sëmundjen që aq shumë donte ta luftonte❗

Gjendja shëndetësore e doktor Lulit në këto momente është e qëndrueshme, në trajtim nga ekipi mjekësor, për të cilin ka qenë ngahera një burim i pashtershëm frymëzimi.
#FORCA Doktor Luli
#JEMIMETY🙏🏼

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet