Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gomisteritë, libraritë dhe kancelaritë do të jenë hapura nga sot

Gomisteritë, libraritë dhe kancelaritë përjashtohen nga urdhri për të mbyllur bizneset për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19.

Ky është urdhri i ri i Ministrissë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale.

loading...

Kjo do të thotë që duke nisur nga kjo e martë, 31 mars, libraritë, kancelaritë dhe gomisteritë do të jenë të hapura për të ofruar shërbim për qytetarët.

Urdhri për mbylljen e gati çdo biznesi erdhi më 9 mars, pasi në vend u regjistruan dy rastet e para me COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet