Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I vdes vjehrri, Sidrit Beljeri anulon ceremoninë mortore dhe jep mesazhin prekës

Vjehrri i këngëtarit të njohur Sidrit Bejleri është ndarë nga jeta ditën e sotme.

loading...

Rekomandojme

Lajmin e ka njoftuar vetë këngëtari, i cili thotë se nuk do të zhvillohet ceremoni mortore siç e do tradita, si pasojë e situatës së krijuar nga koronavirusi, por bën thirrje që të ndjerin ta kujtojnë e lutje.

“Sot vjehrri im i nderum dhe besimtari i mirë Hadi Bushati e kishte borxh t’ia kthente shpirtin Krijuesit të Gjithësisë”- shkruan Bejleri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet