Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndërron jetë në moshën 53-vjeçare pjesëtari i forcave të Reneas nga një infarkt i papritur

Ka ndërruar jetë Mustafa Hoxha, pjesë e forcave speciale të Reneas për shkak të një infarkti të papritur.

Një humbje e madhe e policisë për largimin e ish-kampionit të mundjejes së Dinamos në moshën 53- vjeçare.

loading...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Lefter Maliqi i kushtoi një shkrim policit në profilin e tij.

“Humbje e madhe dhe e papritur e policit model në moshën 53 vjeç Mustafa Hoxha në Komisariatin e policise nr 3 në rrethana të panjohura, ka punuar në forcat speciale të Reneas, në forcat operacionale të Drejtorisë së Përgjithshme, ish kampion mundjeje i Dinamos, me rezultate të shkelqyera në vendosjen e rendit dhe luftës ndaj krimit.

Humbje e madhe armatës së Policisë.Ngushëllimet më të sinqerta familjarëve,U prehtë në paqe”, ka shkruar ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet