Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Djali i punonte në call center”, dy raste me Koronavirus në Durrës, nuk kane qene ne Itali

Autoritetet njoftuan se jane konfirmuar edhe dy raste të reja me SARS-CoV-2 në Durrës. Dy të infektuarit janë burra të moshës 71 dhe 77 vjeç. Të dyja rastet janë të shkëputur nga njëri tjetri dhe pa histori udhëtimi.

loading...

Sipas burimeve spitalore, njëri nga rastet, 71-vjeçari, ka dhe nusen edhe djalin me temperaturë të lartë. Djali i tij punon në një call center.

Ndërkaq nuk dihet burimi i infektimit as për rastin tjetër. Këto raste e çojnë në 14 numrin e personave të prekur nga koronavirusi në Durrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet