Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bukuroshja thyen karantinen per te… shetitur qenin

Yazmin Oukhellou e ka shfrytëzuar orën e daljes nga karantina për të shëtitur qenin e saj.

loading...

Ndërkohë që njerëzit kanë nxituar për të bërë pazarin e për të përfunduar punët tepër të rëndësishme jashtë shtëpisë, 25 vjeçarja nuk është dukur aspak e shqetësuar nga pandemia e koronavirusit.

Madje, Yazmin është fotografuar tepër në formë e veshur me rroba palestre në Harlow.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet