Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tirane, zyrtarja e Ministrise se Shendetesise infektohet nga koronvirusi

Pak dite me pare drejtori i urgjences kombetare Skender Brataj rezultoi pozitiv me koronavirus.

Pa kaluar shume kohe nga ky moment, rezulton pozitive me koronavirus edhe Mirela Cami, drejtoresha e Operatorit të Shërbimit Shëndetësor

loading...

Testi për COVID-19 ka rezultuar pozitiv për Mirela Cami. Ajo është pjesë e Task Forcës pranë Ministrisë së Shëndetësisë për koronavirusin.

Kjo eshte zyrtarja e dyte e prekur pasi drejtori i Urgjencës, Skënder Brataj që është pjesë e Task Forcës pranë Ministrisë së Shëndetësisë për Koronavirusin, rezultoi pozitiv në testin për koronavirusin, citon abc news.

Brataj: Kam një gjendje të lehtë të sëmundjes, po kurohem në banesë, qëndroni në shtëpi!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet