Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pronarë lokali në qendër të qytetit, të infektuar edhe gruaja dhe nena e 35 vjeçarit

Shtohet numri i të prekurve nga Covid 19 në qarkun Shkodër.

Dy persona të tjerë ne Vau Dejes mësohet se kanë rezultuar pozitiv.

loading...

Të infektuarit janë familjare te 35 vjecarit i cili iu shtua të premten listes se te prekurve në Qarkun Shkoder.

Nëna dhe kunata e 35 vjecarit kane rezultuar pozitiv. Në këtë mënyrë, shkon në 8 numri I të prekurve në rang qarku.

E gjithe familja e infektuar, shtohen rastet me koronavirus ne Shkoder

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet