Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas Skënder Bratajt, Drejtoresha e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor infektohet nga koronavirusi

Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, Mirela Cami është infektuar me koronavirus.

Mësohet se testi i saj ka rezultuar pozitiv. Cami është pjesë e Task Forcës pranë Ministrisë së Shëndetësisë për koronavirusin.

loading...

Deri më tani nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Kujtojmë se pozitiv me koronavirusin COVID-19 eshte dhe Drejtori i Urgjencës Kombëtare. Ai aktualisht ndodhet në karantinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet