Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Një i ri lë spitalin, dy pacientë të tjerë mbërrijnë me ambulancë, çfarë po ndodh tek Infektivi

Një i ri ia ka dalë mbanë. Me valixhe në dorë, ai pret të lërë spitalin Infektiv ku ndodhej prej disa ditës për shkak të koronavirusit. Ndërkohë dy ambulanca të tjera kanë mbërritur në spitalin e kthyer tashmë në spital COVID-19.

Sipas burimeve thuhet se dy ambulanca kanë sjellë pacientë, një prej tyre në gjendje më të rënduar dhe një tjetër, një burrë më lehtë.

“Sa i përket deputetit Adriatik Alimadhi, ai është në gjendje stabël, një nga mjekët madje tha se është në gjendje relativisht të mirë”, bëjnë me dije burimet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet