Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Pas 48 vitesh punë Prof. Kraja i bashkohet stafit të Infektivit në luftën ndaj koronavirusit

Prof. Dhimitër Kraja i është përgjigjur thirrjes së Ministrisë së Shëndetësisë në luftën ndaj koronavirusit.

Lajmin e ka njoftuar vetë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në facebook.

POSTIMI I POITE I MANASTIRLIUT:

“Prof. Dhimitër Kraja ka një jetë që shërben në spitalin Infektiv. Dr. Luli, siç e thërrasin të gjithë, pas 48 vitesh punë, është përgjigjur i pari thirrjes për t’u kthyer në shërbim, për të ndihmuar stafin e palodhur të Infektivit në këto ditë të vështira #RESPEKT🙏🏼”- shkruan Manastirliu

🔴#COVID-19Prof. Dhimitër Kraja ka një jetë që shërben në spitalin Infektiv. Dr. Luli, siç e thërrasin të gjithë, pas 48…

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Samstag, 28. März 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet