Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kujtim Gjuzi “djeg koronavirusin” ne Fushe Kruje me nipat e tij

Deputeti KUjtim Gjuzi ka gjetur te beje pak humor me situaten e redne qe po kalon vendi nga koronavirusi.

Ne faqen e tij zyrtare Gjuzi ka publikuar nje kafshe teksa e pjek ne hell ndersa shkruan:

loading...

Kujtim Gjuzi djeg koronavirusin bashke me nipat e tij ne Fushe Kruje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet