Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Koroanvirus, ja si është gjendja e Deputetit Alimadhi, çfarë thonë mjekët te Infektivi

Një ditë më parë, deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Adriatik Alimadhi me anë të një një statusi në Facebook bëri me dije se kishte dalë pozitiv pas testit për koronavirusin.

loading...

Rekomandojme

Teksasa shprehte indinjatë për sorrollatjet në spitale dhe mungesën e ndihmës deputeti tha se në shtëpi kujdesej për të vetëm bashkëshortja, por edhe ajo e infektuar, prandaj i bënte thirrje kryeministrit Rama për ndihmë.

Mësohet se mbrëmë ai ka mbërritur në spital, ndërsa mjekët sot thonë se po mbahet në trajtim. Gjendja e tij nuk është e rënduar, është stabël, por arsyeja pse e shturan në spital është se ka sëmundje bashkëshoqëruese.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet