Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Infermieri bie në tokë, shpërthen në lot pasi refuzon fëmijën e vet ta përqafojë

Një infermier saudit u rrezua në tokë dhe shpërthen në lot pasi ai detyrohet të refuzojë djalin e tij të vogël t’i japë një përqafim pasi u kthye nga puna.

Ai përpiqet të mbrojë familjen nga infektimi i koronavirusit duke i shmangur dhe refuzuar qëndrimin bashkë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet