Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Florian Marku: Isha 13 ditë me temperaturë, ndoshta e kalova koronavirusin

Boksieri shqiptar, Florian Marku shprehet se doshta mund ta ketë kaluar me sukses koronavirusin.

Edhe pse nuk e di me siguri, pasi nuk ka bërë test, ka qenë vetë Marku, i cili ka njoftuar këtë fakt me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ndërsa ka shkruar se prej 13 ditësh ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Tashmë boksieri është ngritur në këmbë dhe ka rifilluar stërvitjen duke qetësuar fansat e tij, si dhe bashkëngjitur postimit ishte dhe një video e tij.

Ndër të tjera Florian Marku bën thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi dhe të bëjnë durim me këtë situatë.

I don’t know if i had coronavirus or not but I was 13 days sick with temperature,now im much better and is time to train be safe people and stay at HOME 🏡 🧨 🙏🏻

Gepostet von Florian Marku am Freitag, 27. März 2020

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet