Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Del nga spitali një tjetër pacient: Mjekët shërbim madhështor

Një tjetër pacient i prekur nga koronavirusi ka lënë sot spitalin Infektiv pasi është shëruar plotësisht nga Koronavirusi.

Me ane te nje video mesazhi ai ka falenderuar të gjithë mjekët dhe personelin për shërbimin që kanë bërë ndaj tij.

Statusi:

Lajmin e ka bërë të ditur ministria Manastirliu:

loading...

Edhe një tjetër pacient ka dalë sot i shëruar nga spitali infektiv🙏🏼

Edhe një tjetër pacient ka dalë sot i shëruar nga spitali infektiv🙏🏼Mirënjohëse deri në përunjësi për punën dhe sakrificën e pashoqe të prof. Najada Çomos dhe të gjithë ekipit të mjekëve, infermierëve, imazheristëve, sanitareve që po luftojnë me armikun e padukshëm #COVID-19 në shërbim të pacientëve🙏🏼#KrenarePërMjekët

Gepostet von Ogerta Manastirliu am Samstag, 28. März 2020

Mirënjohëse deri në përulësinë për punën dhe sakrificën e pashoqe të prof. Najada Çomos dhe të gjithë ekipit të mjekëve, infermierëve, imazheristëve, sanitareve që po luftojnë me armikun e padukshëm #COVID-19 në shërbim të pacientëve🙏🏼
#KrenarePërMjekët

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet