Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U shfaq i veshur me kapele në emision, Arian Çani zbulon arsyen epike

Si çdo të premte ka nisur emisioni “Zonë e Lirë”. Ndryshe nga zakonisht, Arian Çani është shfaqur me një kapele të zezë në kokë.

loading...

Rekomandojme

Ai ka zbuluar se e mban kapelen pasi ka qethur flokët.

“Mora atë veglën time me bateri dhe i qetha flokët të gjitha. Meqë berber s’ka dhe më ngacmonin gjatë vrapit flokët, i hoqa”, tha Çani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet