U shfaq i veshur me kapele në emision, Arian Çani zbulon arsyen epike

Showbiz
U shfaq i veshur me kapele në emision, Arian Çani zbulon arsyen

Si çdo të premte ka nisur emisioni “Zonë e Lirë”. Ndryshe nga zakonisht, Arian Çani është shfaqur me një kapele të zezë në kokë.

Ai ka zbuluar se e mban kapelen pasi ka qethur flokët.

“Mora atë veglën time me bateri dhe i qetha flokët të gjitha. Meqë berber s’ka dhe më ngacmonin gjatë vrapit flokët, i hoqa”, tha Çani.

ME TE LEXUARAT