Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koronavirusi, mjeku i njohur: Pse eshte mire te mos e perdorim kondicionerin keto kohe

Mjeku i njohur infeksionit Pëllumb Pipero i ftuar në emisionin “Opinion” foli për situatën e krijuar nga koronavirusi.

Peipero tha se në 38 vitet e tij karrierë si mjek nuk kujton asnjëherë një situatë si kjo.

Ndërsa u është përgjigjur pyetjeve të ardhura nga qytetarët, Pipero sugjeroi që në këtë periudhë të përdoret sa më pak kondicioneri.

“Do të këshilloja në këtë situatë ta përdorim sa më pak kondicionerin. Nëse tështijmë dhe kemi kondicionerin është e mundur që ta kthej në aerosol”, tha mjeku.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet