Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Greqia shënon 75 raste të reja me koronavirus, numri i të prekurve rreth 1 mijë

GREQI

loading...

Shteti fqinj ka regjistruar edhe 74 raste të reja me koronavirus teksa mes të rasteve të mëparshme 2 kanë humbur jetën.

Me këtë bilanc shifrat në Greqi shënojnë 28 të vdekur dhe afërsisht 1 mijë të prekur, apo saktësisht 966 raste të konfirmuara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet