Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Biznesmeni i njohur shqiptar Elton Ilirjani rezulton pozitv ndaj koronavirusit

Biznesmeni i famshëm gay, Elton Ilirjani është infektuar nga koronavirusi.

Përmes disa postimeve në Instagram në profilin e tij ai ka treguar që është me COVID-19.

Ai po qëndron I mbyllur në shtëpinë e tij në SHBA larg edhe nga qeni i tij.

Kujtojmë që biznesmeni nga Tepelena është një ndër personazhet më spikatës në vendin tonë bazuar në stilin dhe shprehjen hapur të seksualitetit të tij.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet