Lajmi Fundit
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, balkan, Informacione

“O ju njerëz, kolera si zjarri i ndrezur, ndaj përhapuni”, Rama mesazh sensibilizues shqiptarëve me fjalë të shenjta

Kryeministri Edi Rama sot ka zgjedhur që t’i përcjell qytetarëve shqiptarë një mesazh sensibilizues, përmes një thënie të shenjtë, në një kohë kur vendi po përballet me pandeminë e Covid-19.

Me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Rama sjell shembullin e thirrjeve që bëheshin për kolerën.

Mesazhi i plotë i Ramës:

FJALË TË SHENJTA🕌🤲🏻⛪🙏

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.