Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlorë, 24­-vjeçari ‘thyen’ karantinimin, tenton të djegë disa dyqane

Nje person 24­-vjeçar ka tentuar të djegë disa dyqane në zonën e quajtur 6- katëshi në afërsi të bashkisë.

Bizneset janë djegur në një pjesë të vogël të tyre pa pësuar dëmtime në brendësi. Më pas ka mbërritur zjarrfikësja dhe uniformat blu, ku këta të fundit e shoqëruan në komisariat.

Nuk dihet ende shkaku se përse i riu i vuri flakën dyqaneve në rrugë. Zjarrvënia e zjarrit ka ndodhur në orarin kur të gjithë duhet të jenë në shtëpitë e tyre për shkak të masave të marra ndaj COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet