Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë, futbollisti shqiptar zbulon momentin emocionues

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini-Xhaka, mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis.

Lajmin e dha vetë fufbollisti i kombëtres shqiptare me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Mirësevjen në botë engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan pafundësisht, Klevis Xhaka”, kanë qenë fjalë e Taulantit në mbishkrimin e tij krah fotos së vogëlushit nga materniteti.

Kujtojmë që çifti Xhaka e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 28 janar të këtij viti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet