Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose pranë sporteleve nga ora 07:00 deri 13:00

OSHEE deklaron se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe gjithashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00.

Në njoftim saktësohen edhe adresat ku mund të bëhet pagesa online.

Postimi i OSHEE:

👉Pagesa e faturës mund të bëhet online përmes

Web oshee.al

Aplikacioneve bankare

e-albania

👉Mjafton të regjistroheni duke futur të dhënat e sakta që kërkohen

👉Gjithashtu, sportelet tona janë hapur çdo ditë 07:00 – 13:00

👉Mund të përdorni edhe sportelet e postës, bankave dhe transferimit të parave ✔️

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet