Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Mbyllet pas 3 orësh mbledhja online e Këshillit të Sigurisë, ja çfarë u diskutua

Pas 3 orësh Këshilli i Sigurisë Kombëtare e zhvilluar mes Presidentit Meta, kryeministrit Edi Rama, liderit opozitar Lulzim Basha, ministrave, kreut të Emergjencave Civile dhe Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë ka përfunduar.

Priten detajet se çfarë diskutime janë bërë dhe çfarë vendimesh janë marrë edhe pse mbledhja ishte top secret.

Edhe pse virtuale, për herë të parë pas shumë kohësh kjo mbledhje bëri bashkë Presidentin, kryeministrin dhe kreun e opozitës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.