Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kryeministri Rama nuk di të ndalet, iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve: Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës

Kryeministri Rama vijon sërish të bllokojë linjën e komunikimitnë telefon qyetetarëve teksa duan të komunikojmë me miqtë e tyre.

“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjente e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga kryeministri pak ditë më parë në kohën kur Shqipëria përballet me koronavirusin.

“www.shqiperiaqeduam.al me një kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja. Shkruani dhe lini kontaktin tuaj telefonik. Brenda 24 orësh ju kthejmë përgjigje”, shkruan Rama dhe më pas iu këshillon qytetarëve si të veprojnë. Këshilla e parë është të mos dalin nga shtëpia dhe të mos vizitojnë prindërit apo të moshuarit.

🔴 www.shqiperiaqeduam.al ME NJË KANAL KOMUNIKIMI URGJENT PËR HALLET E LUFTËS NË FAMILJET TUAJA 🟡 SHKRUANI DHE LINI KONTAKTIN TUAJ TELEFONIK🟢 BRENDA 24 ORËSH JU KTHEJMË PËRGJIGJE#njëAtdhe 🇦🇱 #njëFamilje

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 25. März 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet