Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Dy fëmijë 3 dhe 13-vjeç mes 146 të infektuarve me koronavirus në Shqipëri

Deri tani në Shqipëri Insituti Shëndetit Publik raporton për 146 të infektuar me koronavirus, ku fatkeqsisht 5 persona kanë humbur jetën.

Burime bëjnë të ditur se mes 146 personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri janë edhe dy fëmijë, një i moshës 3-vjeç dhe një tjetër 13-vjeç, pa simptoma, teksa ndodhen në shtëpi në karantinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet