Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Detaje/ Dy raste të reja me koronavirus në Korçë, njëri prej tyre polic

Janë dy rastet e reja të konfirmuara me koronavirus gjatë ditës së sotme në qytetin e Korçës.

Mësohet se, njeri prej tyre është punonjës policie.

Ai se fundmi ka udhëtuar në një shtet tjetër dhe me mbërritjen në Shqipëri është vetëkarantinuar në banesën e tij.

Fatmirësish deri në këto momente kontaktet e tij të afërta nuk kanë patur simptoma ndërsa bashkëshortja e tij ka rezultuar negative ndaj testit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.