Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ish-futbollisti i Tiranës del pozitiv me koronavirus, shtrohet në spital

Një ish-futbollist i skuadrës së Tiranës me iniciale F. R. është i infektuar me koronavirus.

Ai ndodhet në spital në gjendje të mirë shëndetësore.

Dyshohet se kohet e fundit ish futbollisti ka pasur kontakte edhe me punonjës të Federatës Shqiptare të Futbollit në mesin e kontakteve të tjera ditore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.