Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

​Merr koronavirusin nga dashnorja hyn në izolim me gruan e tij

Një burrë nga veriu i Mbretërisë së Bashkuar aktualisht është në izolim pasi doli pozitiv me koronavirus.

Ai u sëmur gjatë një fundjave romantike me një zonjë në Itali. Sidoqoftë, për gruan e tij ishte një udhëtim pune, kështu që me këtë burrë të mjerë tani po qesh e gjithë Anglia, transmeton KosovaPress.

Pasi u kthye në Angli, ai shkoi për testim dhe pranoi te mjekët ku ishte dhe kush ishte me të, por ai nuk e bëri.

“Gruaja e tij ende mendon se bashkëshorti i tij u prek nga koronavirusi gjatë një udhëtimi pune. Gjendja e tij nuk është serioze, kështu që ne po qeshim me të, ”tha një burim në kushte anonime për mediat britanike.

Mjekët presin një shërim të plotë, por burri i sëmurë është në ferr të plotë duke pritur për të parë nëse gruaja e tij do të mësojë të vërtetën e tij, transmeton KosovaPress.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.