Lajmi Fundit
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, balkan, Informacione

Theu ndalim-qarkullimin dhe kundërshtoi policët, arrestohet 24-vjecari në Elbasan

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjeçar, pasi nuk zbatoi orarin kufizues për të qëndruar në banesë.

Sipas njoftimit të policisë, i riu me iniciale M.LL. u konstatua gjatë patrullimeve për monitorimin e zbatimit të këtyre masave paraditen e kësaj të në lagjen “Vullnetari”, pranë vendit të quajtur “Ura e Zaranikes”.

Uniformat blu i kanë kërkuar arsyen e daljes në rrugë, por 24-vjeçari nuk ka dhënë arsye dhe ka kundërshtuar me dhunë punonjësit e Policisë së skuadrës “Shqiponjat”.

Materialet i kaluan prokurorisë për veprën penale “Kundërshtimi me dhunë i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.