Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Heq dorë nga edicioni i lajmeve, spikerja shqiptare jep njoftimin live: Hyj në karantinë, koronavirusi…

Gazetarja Ola Bruko ka deklaruar se do të vetëkarantinohet për 6 ditë. Në një postim nga studio e lajmeve, ajo ka thënë se nuk do shfaqet në edicionet informative, por do të qendrojë në shtëpi.

Bruko është shprehur se nuk është e prekur na koronavirusi, por këtë masë e ka marrë për të ndihmuar ata që e rrethojnë.

‘Që nga nesër e deri në 6 ditë me radhë do të jem në vetëkarantinim. Nuk mendoj që jam e prekur nga koronavirusi, nuk kam asnjë symptom. Kjo është një masë paraprake për të ndihmuar veten, kolegët e mi dhe të dashurit e mi’, tha gazetarja.

View this post on Instagram

Njoftim!

A post shared by Ola Bruko Papaproko (@olabruko) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet