Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Distancimi social nuk eshte zgjidhje”, ekspertja amerikane parashikon rëndim të krizës nga koronavirusi

Masat e distancimit social funksionojnë, por kjo nuk duhet të krijojë euforinë se pas disa javë distancimi, njerëzimi e ka mundur koronavirusin, thotë Dr. Jennifer Nuzzo (Nazo), epidemiologe në Universitetin Johns Hokins.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet