Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Vdes ish-presidenti i Real Madridit, kishte simptoma konoravirusi

Ish-presidenti i Real Madrid, Lorenzo Sanz, është ndarë sot nga jeta në moshën 76 vjeçare. Sanz kishte disa ditë në spital, pasi kishte shfaqur simptoma Koronavirusi.

Sanz ishte president i Real Madrid për 5 vite dhe arriti të fitojë dy herë Champions-in për “Los Blancos”, në vitet 1998 dhe 2000.

“Im atë ka ndërruar jetë. Nuk e meritonte të ikte në këtë mënyrë”, shkroi i biri, Lorenzo Sanz Duran.

Edhe në Spanjë, situatë me Koronavirusin vetëm po përkeqësohet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.