Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Aktori William Levy që çmend çdo vajzë, i shkruan Delinda Dishës

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka publikuar disa orë më parë një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, një film në të cilin ka luajtur aktori i njohur, William Levy së bashku me partneren e tij, Elizabeth Gutierrez.

Disha e ka etiketuar dyshen në këtë postim, në të cilin duket se Levy ka zgjedhur t’i kthejë përgjigje.

“Saludos”, ka shkruar William në ‘Instagram-in’ e Delindës, duke e përshëndetur për postimin e saj në ‘Instastory’.

Delinda e ka ndarë menjëherë këtë moment në llogarinë e saj në rrjetet sociale, duke mos i fshehur emocionet e përgjigjes së aktorit të njohur kubanez, William Levy.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.