Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koronavirus, mbyllen masivisht lokalet në Elbasan, policia kontrolle intensive

Mbyllen masivisht lokalet në Elbasan në kuadër të masave ndaj koronavirusit.

Ndonëse mbyllja e lokaleve, bareve e restoranteve është bërë e detyrueshme vetëm në Tiranë dhe Durrës, duket se qytetarët edhe të qyteteve të tjera janë sensibilizuar duke iu vënë kyçin lokaleve.

Sipas burimeve thuhet se pothuajse të gjitha lokalet kanë qenë të mbyllura mbrëmjen e sotme, ndërsa ato pak që ishin të hapura, numëronin pak persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet