Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kiara Tito bën ‘zemrën gur’, prezanton mamanë e saj për ditëlindje

Kiara Tito ka publikuar si rrallë herë foto me mamanë e saj.

Megjithëse së fundmi, moderatorja ka zgjedhur ta urojë publikisht mamanë e saj në ditën e lindjes. Kiara ka ndarë një foto pranë saj, krah të cilës ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen mam”.

Ajo çfarë bie në sy është fakti se Kiara duket sikur ka pozuar me shoqen e saj, pasi të dyja vajzat shfaqen të kuruara deri në detaje.

Kujtojmë se shumë shpejt Kiara ka lajmëruar se do të rikthehet në ekran me një format të ri televiziv, i cili lidhet me modën dhe të apasionuarit pas saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet