Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zyrtare, Frika nga koronavirus Barcelona mbyll dyert, ndeshja me Napolin luhet pa tifozë

Pas Europa League, frika i Coronavirus prek edhe Champions League. Tani është zyrtare. Morisë së ndeshjeve pa tifozë në turnetë ndërkombëtarë i shtohet edhe ajo mes Barcelonës dhe Napolit, në program për t’u luajtur të mërkurën e ardhshme.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi katalanjas. Pas bledhjes me autoritetet vendore është vendosur të luhet me dyer të mbyllura si masë ndaj rrezikut sanitar që lidhet me këtë ndeshje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet