Frika nga koronavirusi, boshatisen urbanet ne Tirane, qytetaret nuk kane besim

Aktualitet
Frika nga koronavirusi, boshatisen urbanet ne Tirane, qytetaret nuk kane besim

Ne Shqiperi deri më tani janë shënuar 6 raste me koronavirus në vendin dhe paniku ka pushtuar qytetarët.

Mëngjesin e sotëm vihet re se numri i qytetarëve në autobusë është ulur krahasuar me ditët e tjera.

Nga ana tjetër rrugët janë të mbushura me qytetarë të cilët për të shmangur kontaktin me njerëz kanë zgjedhur të ecin në këmbë.

Këto janë foto të shkrepura mëngjesin e sotëm, në autobusin e Kamzës i cili normalisht në oraret e paradites ka një fluks të lartë njerëzish ndërsa sot më pak se normalisht.

ME TE LEXUARAT