Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arilena Ara pblikon kengen me te cilen do perfaqesoje Shqiperine ne Eurovision 2020

Kengetarja shqiptare Arilena Ara ka publikuar versionin përfundimtar të këngës përfaqësuese në Eurovizionin e ketij viti.

Arilena fitoi cmimin e pare ne festivalin e fundvitit ne RTSH mes debatesh te shumta ne lidhje me rivalitetin me Elvana Gjaten.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet