Lajmi Fundit
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, balkan, Informacione

Perplasen dy automjetet ne Laprake, njeri shofer humb jeten ne vend

Nje aksident me pasoje vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonen e Laprakes ne Tiranë.

Sipas policise, në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërkohë që njëri prej drejtuese ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihet identiteti i personit që ka humbur jetën, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.