Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fiton Gazidis, Boban “flaket” nga Milani! Edhe Maldini me valixhe në dorë!

Zvonimir Boban mbetet jashtë projektit të Milanit, ndërsa Pioli merr besim të plotë si dhe mohohen kontaktet me Rangnikun. Ivan Gazidis merr fjalën për rreth 10 minuta në dhomat e zhveshjes në “San Siro” pas stërvitjes së skuadrës dhe prek para lojtarëve disa tematika.

Ai u ka përsëritur futbollistëve se të gjithë janë në provë dhe se do të gjykohen nga rezultatet. Administratori i Deleguar i Milanit gjithashtu ka thënë se shumë shpejt do të flasë me Maldinin dhe Masarën për të përcaktuar të ardhmen e tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet