Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dalin fotot, Era Istrefi eshte shtatzene?!

Kengetarja Era Istrefi mund të jetë shtatzënë. Të paktën, sipas komentuesve e gjykuar edhe nga fotot e fundit.

Këngëtarja bukuroshe mund të jetë në një pritje të ëmbël, e ndoshta kjo ka qenë edhe arsyeja pse 25 vjeçarja nuk ka postuar në Instagram që në 14 dhjetor të vitit të kaluar.

Në fotot e publikuara nga parukieri i saj, Era duket se ka shtuar goxha në peshë e barku i duket tepër i rrumbullakosur.

Por ylli i hitit “Bon bon” ende nuk e ka konfirmuar shtatzëninë, e as motra e saj Nora nuk ka komentuar mbi këto thashetheme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet