Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lori Hoxha e terhequr nga rrjetet sociale, Sara tregon cfare po ndodh me pronaren e Top Channel

Lori Hoxha prej kohësh nuk është treguar aktive në rrjete sociale. Postimi i saj i fundit në Instagram daton që me 27 Janar. Mungesa e saj ka shqetësuar fansat, të cilët së fundmi kanë pyetur Sara Hoxhën rreth saj.

Sara ka realizuar një intervistë me ndjekësit në Instastory, duke iu përgjigjur pyetjeve që i kanë drejtuar. Një ndër ta, e ka pyetur rreth motrës, nëse është mirë dhe për ç’arsye është terhequr nga rrjetet sociale.

“Nuk e kam parë Lorin në Insta. Është mirë?”, ka shkruar dikush. Sara ka treguar se blogerja është mirë dhe thjesht po i kushton kohë vetes. “Ajo është mirë. Thjesht po i kushto

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet