Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ngjarje mister ne Fier, helmohen 30 nxenes te gjimnazit “Janaq Killica”

Helmohen sërish nxënësit në gjimnazin ‘Janaq Killica’ ne Fier.

Me shume se 30 femije janë dërguar në Spitalin e Fierit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Burimet thone se gjithe spitali është mbushur me nxënës të shumtë por edhe me familjarë të tyre.

Një situatë e ngjashme ndodhi rreth një javë më parë në të njëjtën shkollë, ku u tha se helmimi kishte ardhur nga një eskperiment kimie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet