Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Fluturon me makinë” drejt e në lumë vetëm 10 minuta pasi merr patentën!

Marrja e patentës për shofer nuk është e lehtë, shumë nxënës dështojnë në provimin praktik pothuajse çdo vit. Ky do të quhej dështimi i radhës!

Një shofer i ri është “hedhur së bashku me makinën e tij” në lumë vetëm 10 minuta pasi ka marrë provën e leje-drejtimit.

Kjo që do të shihni në pamjet më poshtë është momenti tronditës kur Zhang zhytet në lumë, pas një kthese të gabuar në një urë, që ndodhet në provincën jugore kineze të Guizhou.


Shoferi i papërvojë po shkëmbente mesazhe me miqtë e tij, teksa e uronin për marrjen e leje-drejtimit. Mjaftonin vetëm këto pak minuta për të parë automjetin të “fluturonte në ajër”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet