Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kërkohej prej 5 vitesh, shqiptari kapet me drogë

Policia e Milanos ka arrestuar katër persona për zotërimin e 39 kileve marijuanë të cilat mbaheshin në një kuti postare në Segrate, Milano, në pronësi të një tifozi ultra të Interit.

Midis të arrestuarve është edhe një shqiptar 51-vjeçar, Ilir Durbaku, i cili rezultoi se ishte në kërkim që nga 1 dhjetori 2015, kur mori dënimin përfundimtar 10 vjet e 8 maj burg për trafik ndërkombëtar droge.

Ata kishin në zotërim edhe nga një celular të kriptuar, përmbajtja e të cilit u fshi nga distanca.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet