Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Tirana shpartalloi 5-1 Partizanin, Greg Rama sfidon xhaxhain e tij: E pra e vërteta doli në shesh

Në familjen e kryeministrit Rama sot fitues ka dalë biri i tij, Greg Rama tifoz i Tiranës e cila mposhti 5-1 Partizanin e Olsi Ramës, i cili është drejtor sportiv tek të kuqtë. Prej ditësh flitej se Greg Rama ishte tifoz i Tiranës por sot ai e pranoi dhe vetë duke hedhur foto me shallin bardheblu nga ndeshja në ”Air Albania Stadium”.

Djali i Ramës ka posuar foto në ‘instastory’, me shallin bardh e blu, si një tifoz i zjarrtë i klubit të Tiranës, ku shkruan “E pra e vërteta del në shesh”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.