Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Tifozët shkojnë me banderolën për manifestimin e Metës në derbin Tirana- Partizani

Disa tifozë kanë zgjedhur të reklamojnë manifestimin e Presidentit Meta më 2 mars edhe pse kanë shkuar për të parë një ndeshje futbolli të një derbi si Tirana- Partizani.

Pas thirrjeve ”Rama ik” që janë dëgjuar kohët e fundit në stadiumet e Shqipërisë, tashmë edhe kjo banderolë me mbishkrimin ”2 mars, ora 17:00, për Shqipërinë, për Kushtetutën”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.